fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
6 Лютого, 2021, 16:33

Бойова нічия за сухого рахунку. Всі чотири забитих голи було незараховано!

В першому контрольному поєдинку цієї зими “Нива” приймала провідний аматорський клуб нашого міста «ЯСКО».  Нещодавно ці колективи зустрічалися в рамках зимового Кубку Вінниці. Тоді матч завершився миром (3:3), що дало можливість нивівцям посісти перше місце.

Цього разу підопічні Володимира Циткіна вийшли на поле в такому складі: Карабін (в), Пастушенко, Т. Брижчук, Попов, Громок, Браславський та гравці на перегляді. В другому таймі на заміну вийшли Загорулько, Зугравий, Сербул, Підопригора, Підгаєцький, Калітов і футболісти на перегляді.

Перший тайм виявився дуже цікавим. Окрім низки гольових моментів, було забито навіть три м’ячі (два- у ворота «ЯСКО», один – у нивівські). Але всі суддя скасував через офсайди.

Майже весь другий тайм профі тиснули на ворота аматорів, але вразити їх так і не вдалося. А ось в кінцівці гри воротарю «Ниви» на перегляді (він раніше вже виступав у нашій команді!) двічі вдалося потягнути небезпечні удари суперника, а ще одного разу флагману вінницького футболу після пострілу із близької відстані відверто пощастило.

Втім, на фініші гри «Нива» могла й вирвати перемогу. Але рефері знову не зарахував забитий м’яч через положення поза грою.

Отже, нічия 0:0 за досить інтригуючої і непередбачуваної гри. Вона дала тренерському штабу «Ниви» багато матеріалу для подальшого аналізу.