fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
18 Вересня, 2020, 10:46

Богдан Зугравий: «В кожного із нивівців є шалені амбіції»

Вашій увазі пропонується інтерв’ю з гравцем вінницької “Ниви” Богданом Зугравим.

Мої вітання, Богдане. Перш за все хочу привітати тебе з дебютом у професійному футболі. Що ти відчував, коли виходив на поле вже у дорослому статусі?

-Було певне хвилювання та мандраж перед дебютом на професійному рівні. Але, завдяки підтримці тренерів та команди, зміг перебороти це хвилювання!

Дебют, на жаль, не вийшов у тебе та твоїх партнерів вдалим. Стартові матчі “Нива” програла з ідентичним рахунком. Як гадаєш, в чому причина такого результату?

-Так, на жаль програли 2 гри підряд з однаковим рахунком.

На мою думку, причиною такого результату є те, що команда була зібрана лише 3 місяці тому. Дуже багато молодих гравців, які тільки дебютували в ПФЛ . Але з кожним тренуванням ми все більше і краще починаємо розуміти один одного. В кожного з гравців футбольного клубу «Нива» є шалені амбіції. Прикладом є остання гра з херсонським «Кристалом»

Важко не згадати про першу переможну гру “Ниви” в сезоні, та ще й в Кубку. За рахунок чого вдалось обіграти дебютанта Першої ліги?

-Наша команда вже в 1/16 Кубку України , чому ми шалено раді.  Після 2 поразок в чемпіонаті “Нива” потрапила в психологічну яму. Ми знали, що попереду гра на Кубок в 1/32 фіналу з «Кристалом». Це команда першої ліги, яка теж почала з 2 поразок в чемпіонаті та мала не кращий моральний стан, ніж ми. Вогню перед матчем додав пост на офіційній сторінці херсонців, де вони передчасно списали нас з рахунків.

Але ми зуміли продемонструвати, хто та на що здатні. Показали, що в футбол грають не гроші, а характер та амбіції . Гра видалась дуже важкою, але ми бились з 1-ї по 120-у хвилину поєдинку і перемогли в післяматчевій серії пенальті.

В кубковій грі ти вийшов на заміну в другому таймі. Що було важче: перекривати зони в центрі поля при захисті чи підганяти в атаку своїх партнерів, які втомились бігати з перших хвилин?

-Головною задачею було не пропустити гол при рахунку 2:2. Адже переможець визначався з одного матчу. Суперник добре атакував, але ми не залишили жодного шансу забити переможний м’яч в додатковий час .

Матч був на дуже високих швидкостях, багатьом нашим хлопцям, які грали з перших хвилин, було дуже важко бігти в атаку і потім повертатись в захист. Тому вирішили гідно вистояти в обороні і не дати херсонцям забити переможний м’яч в наші ворота!

Трішки про серію пенальті. Опісля сейву Івана Карабіна який настрій панував у гравців “Ниви”? Як обирали автора останнього удару?

-Перших 5 гравців, які будуть бити в серії, визначили одразу після закінчення додаткового часу. Після сейву Карабіна відчули, що ми однією ногою в 1/16 Кубку України. Але потрібно було забити останній пенальті.

Перед серією визначились, що 5-м буде бити Підопригора, який не дуже впевнено, але все ж таки реалізував 11-метровий удар, що став для нас переможним в кубковому матчі!

Твої прогнози на наступний раунд. Кого б ти хотів для “Ниви” бачити в статусі “Суперник 1/16” ?

-Ніяких прогнозів давати не буду, щоб не зурочити.  Але надіюсь, що фарт буде на нашій стороні та наша команда матиме змогу потрапити в 1/8 кубку України!

«Нива» готова прийняти будь якого суперника та дати гідний бій всім командам, які вже в 1/16!

Ну і слівце-інше для вболівальників.

-Хочеться, щоб вболівальники вірили в нашу молоду та перспективну команду від початку та до кінця футбольного сезону. Надіємося на вашу підтримку !

Дуже важко грати при порожніх трибунах, тому очікуємо повернення фанів на стадіон ! Разом – ми сила!

Спілкувався Андрій Пацановський

 

 

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу