28 Квітня, 2021, 9:38

Білик – у збірній 19 туру! Браславський – джокер туру!

Sport Arena називає символічну збірну чергового туру Другої ліги сезону 2020/21.  У ній двоє нивівців.

Лівий захисник – Дмитро Білик (Нива Вінниця)

Непростий і неоднозначний матч зіграла Нива. Як не дивно, багато в чому Чайка створила вінничанам більше проблем, ніш попередній гість їхнього міста (раніше Нива 4:1 обіграла лідера – ФК Ужгород). Гості вели в рахунку й могли забивати ще. Добре, що поступово підопічні Циткіна змогли вирівняти гру на своїй половині, а заволодівши ігровою ініціативою, здобули вольову перемогу. Білик був активним учасником багатьох атак своєї команди. Міг забивати й сам (один його прицільний удар парирував воротар гостей, інший струсонув каркасом воріт), а ще видав чимало хороших передач. Одну з них не реалізував граючий президент, зате іншою (додатковою після першої подачі стандарту) скористався Георгієв, зрівнявши рахунок.

ДЖОКЕР ТУРУ – ЯРОСЛАВ БРАСЛАВСЬКИЙ (НИВА ВІННИЦЯ)

Досвідчений форвард вийшов на поле в другому таймі й допоміг вінничанам здобути вольову перемогу над Чайкою. В його доробку – результативна передача та гол. 32-річний футболіст є одним із найголовніших джокерів поточного чемпіонату – сім із восьми результативних дій він оформив якраз після виходів на заміну.

Статистика SportArena.com: 18 матчів у чемпіонаті, 1187 хвилин, 4 голи, 4 асисти.