Автор кращого голу «Ниви» у 2017 році Олексій Разуваєв: «Голосував за себе»

За ініціативою редактора сайту вболівальників вінницької «Ниви» Ігоря Пущала в зимове міжсезоння було проведено голосування на кращий гол, забитий гравцями нашої команди в осінній частині чемпіонату. З великим відривом вболівальники визнали кращим гол Олексія Разуваєва у матчі 16 туру «Полісся» – «Нива-В» (0:2). Друге та третє місце зайняли голи Ігоря Маляренка в матчах «Таврія» – «Нива-В» (2:1), та «Нива-В» – «Поділля» (1:0). Ось що розповів нам сам Олексій, який нещодавно отримав приз:

– Так, я знав про цей конкурс. Я там теж голосував (сміється).

– За кого?

– За себе, звичайно. Один раз проголосував.

– Розкажи нам, як то все сталося.

– Не пам’ятаю, як тоді все починалося. Але потім Олег Дмитренко повернув м’яч до карного майданчика. Я уник офсайду. Помітив, що воротар пішов на зближення, і правою моєю неробочою ногою перекинув через нього м’яча у ворота. Поле тоді було в жахливому стані. Йшов дуже сильний дощ. В таких випадках дуже часто виграє та команда, яка перша забиває. І я радий, що першим був мій гол.

– Як проходить твоє відновлення після травми?

– Я уже займаюсь в загальній групі. Тренуюсь. Доказую. Але до гри Важко даються бігові вправи. Травма вже не турбує. Так що найближчим часом буду готовий допомогти команді. Також дякую вболівальникам за підтримку в кожній грі. Я вже пересвідчився, що так як у Вінниці, більше ні в якому місті вболівальники не підтримують свою команду.

Автор: Олег Семенов

Фото: прес-служба СФК «Нива»