Футбольний клуб "Нива" Вінниця
21 Лютого, 2017, 21:18

«Arsenal Cup» імені Сергія Закарлюки. «Нива-В» – «Шахтар-2» U-19 – 4:1. Коментар Юрія Солов’єнка

Вінницька «Нива-В» продовжує виступи в турнірі «Arsenal Cup» імені Сергія Закарлюки. Сьогодні, 21 лютого, команда Василя Вовка провела поєдинок у рамках серії за місця в другій половині турнірної таблиці. Грали на УТБ “Арсенал-Київ” (Щасливе, Київська область). Суперником наших футболістів був «Шахтар-2» U-19 (Донецьк). Вінничани перемогли з рахунком 4:1.
Рахунок на 17-й хвилині відкрив капітан нивівців Колінс Нгаха. Наші потенційні новачки збільшили гольову перевагу вінничан – відповідно на 32-й (після передачі Ярослава Браславського) і 52-й хвилинах. Гірники забили гол у відповідь (Приблуда, 60-а хвилина). А наш молодий форвард Максим Яськов після розіграшу кутового удару встановив остаточний рахунок (65-а хвилина).
Гру прокоментував старший тренер «Ниви-В» Юрій Солов’єнко:
– Футболісти в цій грі отримали необхідне навантаження, як і планував тренерський штаб. Ми награвали важливі ігрові зв’язки. А ось рахунок, як і в інших матчах турніру, не мав особливого значення. Команда планово готується до офіційних матчів другої ліги.
– Оцініть сьогоднішнього суперника.
– 19-річні футболісти «Шахтаря» – це гравці рівня певних ліг, яких були б раді бачити у себе професійні команди. Це найкращі виконавці країни у своєму віці. Не кожна команда зможе грати проти них першим номером. «Шахтар-2» U-19 – гідний колектив, який за інших обставин міг би і поборотися і за вищі місця в меморіалі Закарлюки.
– Задоволені комбінаційними діями своїх гравців?
– Перші три м’ячі ми провели в результаті комбінаційних атак. Нарешті ми побачили логічне завершення того, що ми награємо перед сезоном. В попередніх іграх турніру нам це не вдалося з кількох причин – через технічні огріхи, силу суперників тощо.
– Що можна сказати про потенційних новачків команди?
– Поки що ми не підписали жодного нового контракту. Але ці гравці їдуть до нас – значить, вони готові співпрацювати. Ми постійно переглядаємо потенційних новачків, даємо шанс їм проявити себе на полі. Сьогодні проти молодих «гірників» грали п’ять футболістів, які навіть в готелі з нами не живуть.

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу