Арбітри зустрічі «Нива» – «Верес»

 Комітет арбітрів УАФ здійснив суддівські призначення на поєдинки четвертого туру Другої ліги чемпіонату України з футболу сезону 2019/20.

Матч між ФК “Нива” (Вінниця) та НК “Верес” (Рівне), який відбудеться у п’ятницю, 16 серпня, обслуговуватиме бригада арбітрів у такому складі:

Головний арбітр: Когут О.О. (Тернопіль)

Асистенти арбітра / лайнсмени: Матяш О.О., Миронов О.В. (обидва – Полтава)

Четвертий (резервний) арбітр: Кисельов П.В. (Жмеринка).

Спостерігач арбітражу: Левко М.В. (Чернівці)

Нагадаємо, що гра відбудеться у п’ятницю, 16 серпня, на Центральному міському стадіоні м. Вінниці. Початок матчу о 17:00.  На жаль, через дискваліфікацію трибун і цей матч, як і попередня домашня зустріч із ФК “Калуш”, відбудеться без присутності уболівальників.

Цікаво, що арбітр поєдинку, тернопільчанин Олег Когут, у листопаді минулого 2018 року обслуговував у Вінниці зустріч “Ниви” з “Калушем”, яка завершилася перемогою вінничан з рахунком 1-0. Це була єдина “зустріч” вінницької команди майстрів із цим рефері, тож можна вважати його певним чином “фартовим” для нашої команди. Хоча взагалі цей суддя достатньо принциповий – на додачу до 7-8 “гірчичників”, які він виписує гравцям в середньому щоматчу, практично в кожній другій зустрічі не соромиться діставати з кишені й червону картку.

Підготував Роман Буга