fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
8 Червня, 2018, 15:20

Антон Музиченко: «Потрібно добре відпочити, щоб підійти з гарним настроєм до літніх зборів»

Cвоїми думками про закінчення сезону поділився захисник зелено-білих Антон Музиченко.

– Антоне, як охарактеризуєш цей сезон. Він приніс більше позитиву чи негативу? Адже ти починав чемпіонат України  у “Ниві” (Тернопіль), а потім перейшов у “Ниву” (Вінниця).
– Для мене “Нива” (Тернопіль) вже позаду. Вважаю, що саме “Нива” (Вінниця) стала успішною командою. Завдяки партнерам по команді та тренерському складу, ми як сім’я. Звичайно, мені важко судити, так як я грав тільки у другій частині сезону, і не можу говорити за весь сезон. Але, вважаю, що навесні команда виглядала гідно і ми можемо занести його собі в актив.
— Декілька слів про гру проти «Агробізнеса».
– Була важка гра, але ми старалися для своїх вболівальників! Все вдалося, що задумали. Спасибі всім, хто прийшов на стадіон і підтримав нас в такій відповідальній грі.
— Антоне, твій перший матч за “Ниву” був саме проти «Агробізнеса» — суперника, з яким команда провела і заключний матч у сезоні. Розкажи, як змінилася команда за цей період і твоя гра?
– Дії нашої команди, в порівнянні з першою грою проти Агробізнесу, змінилися докорінно. В останньому матчі ми дійсно виглядали як один колектив і виконували установку тренера по максимуму. Так, були помилки, без цього ніяк. Але те, що всі віддавалися на 100 % і намагалися показати свій максимум, в цьому можу вас запевнити.
— Кого вважаєш найсильнішим гравцем, з яким ти грав коли-небудь в одній команді?
– Багато було хороших футболістів, важко виділити когось. Все ж кращий це Андрій Корнев.
— Наостанок. Які у тебе плани на відпустку?
– Буду відпочивати в колі сім’ї, зі своєю дівчиною. Потрібно добре відпочити, щоб підійти з гарним настроєм до літніх зборів. І підготуватися до початку чемпіонату.

Спілкувався Максим Паламар

 

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу