fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
15 Липня, 2018, 10:34

Антон Музиченко: «Мені пропонували перейти до «Чайки» і тернопільської «Ниви»

Розгорнуте інтерв’ю дав захисник Вінницької “Ниви” Антон Музиченко.

– Антоне, як проходить підготовка до нового сезону? Чи набрали оптимальну форму?

– Підготовка проходить в звичайному режимі, в основному по 2 тренування в день. Вже виконали непоганий обсяг роботи : зіграли товариські матчі, де було багато потенційних новачків. Зараз вже більше награємо склад і готуємося до старту кубка і чемпіонату. Не думаю, що поки ми в оптимальній формі. Але до першої гри на Кубок підійдемо максимально підготовленими.

– Тобі вдалося повноцінно відпочити?

– Якщо чесно, то ні. Відпустка була короткою, хотілося б ще трохи побути з близькими людьми. Але нічого не поробиш. Влітку пауза набагато менше ніж взимку, тому потрібно повноцінно готуватися до сезону.

Зараз починається дуже відповідальний відрізок для нашої команди, тому хотілось би пройти його якнайкраще

– Інтернетом ходили чутки, що ти повернешся в тернопільську “Ниву”, а також “Чайка” хотіла тебе підписати! Це правда?

– Так, дійсно був інтерес від цих команд. Мені пропонували перейти до них. А я вирішив залишитися в Вінниці, так як мені подобається працювати з цим тренерським складом. До того ж у нас зараз дійсно підібралася хороша команда, яка може вирішувати найвищі завдання. І навіть нові хлопці, я думаю, зможуть повноцінно замінити тих, які нас покинули влітку. Плюс підтримка вінницьких уболівальників мені дуже подобається. Ще важливо, що керівництво і президент клубу зокрема виконують всі свої фінансові зобов’язання! Перед командою немає ніяких боргів як по зарплаті, так і по преміальним.

 – “Нива” в міжсезонні підсилилася захисниками (Андрєєвим і Найко). Чи готовий до боротьби, за місце в основі?

– Конкуренція – це завжди добре, тільки так ти можеш прогресувати. Буду робити все для того, щоб грати в основному складі. Я думаю, названі футболісти нам допоможуть в цьому сезоні.

– На якій позиції тобі краще грати? Адже в товариських матчах ти грав крайнього і центрального захисника.

– Моя основна позиція — центральний захисник! Але зараз у нас багато травмованих хлопців. Тому, швидше за все, буду починати чемпіонат лівим захисником. Я думаю, що особливих труднощів виникнути не повинно. Головне – налагодити взаємодії з новими партнерами, і все буде відмінно. Для мене важливо грати, а на якій позиції — це вже на другому плані.

 — Які цілі ставиш перед собою у новому сезоні?

– Допомогти команді бути якомога вище в таблиці. Не хочеться ставити якихось цілей конкретно, але думаю, що наший колектив повинен боротися за найвищі місця. Дай Бог, щоб все вийшло.

– “Ниві” по силам вийти з такої групи в Першу лігу?

– Група дуже рівна, всі команди приблизно одного рівня. Я думаю, що нам під силу зайняти в цій групі одне з лідируючих позиці. Звичайно, в колективі ми перед собою ставимо завдання вийти до Першої ліги.

– Нещодавно “Нива” дізналася суперника по Кубку України, декілька слів про суперника, матч.

– Я не думаю, що була якась різниця між тими, хто нам міг дістатися. “Реал Фарма” – добротна команда, буде цікава гра. Постараємось перемогти. Головне, щоб до цієї гри у нас встигли відновитися хлопці, які зараз травмовані. Важливо з перемоги розпочати цей сезон

 – Що скажеш про фінальні матчі цього Чемпіонату світу?

– Хотів би, щоб у матчі за 3-тє місце перемогла Бельгія, вона показувала дуже цікавий футбол протягом всього ЧС. В фіналі буду вболівати за Францію, це дійсно сильна збірна у всіх аспектах гри. В неї дуже висококласний підбір футболістів. Як на мене, вони сильніше Хорватії. Хоча це фінал, і може трапиться все, що завгодно. Але перевагу віддаю Франції.

 – Декілька слів для вболівальників.

– Запрошуємо всіх вболівальників на стадіон! З вашою підтримкою у нас все вийде, і ми доб’ємося поставлених завдань.

Спілкувався Максим Паламар

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу