Футбольний клуб "Нива" Вінниця
8 Січня, 2020, 9:50

Антон Брижчук – в призерах зимового чемпіонату Вінниці

ФК “VOLTAG GROUP” (ТОМАШПІЛЬ) – ФК “ВІННИЦЯ-МОЛОДІЖНА” 6:3Перший з двох матчів завершального туру Зимового Чемпіонату міста з футболу пройшов між колективами з Томашполя та Вінниці. Початок зустрічі був за номінальними гостями, які взяли м’яч під свій контроль. Опоненти зайняли оборонні позиції та здебільшого контратакували.

Відкрити рахунок у матчі вдалось гравцям з Томашполя близько десятої хвилини ігрового часу. Тоді, флангова атака завершилась передачею в глибину штрафного майданчика, звідки вже слідував результативний удар. За кілька хвилин перевага була подвоєна. Цього разу небезпека прийшла з іншого флангу. Нароган отримав передачу та змістився під удар. Його гарматний “постріл” і став результавним.

Ще до перерви підопічні Краковецького відіграли одну реалізацію. Дружинін поборовся до останнього з голкіпером суперників, виборовши у нього м’яч, та закотив останнього до порожніх воріт.

Другий тайм розпочався з гольової зливи від “Voltag Group”. На перших його хвилинах було призначено 11-тиметровий удар, який був впевнено реалізований Поліщуком. Згодом кілька швидких позиційних атак завершувались точними ударами з меж карного майданчика. Таким чином до середини другого тайму рахунок вже був 6:1 на користь номінальних господарів.

Під завершення зустрічі активізувались гості та зуміли скоротити відставання. Спочатку позиційну атаку завершив Краковецький точним ударом з лівої ноги, а за ним Дружинін відзначився з добивання після його ж удару з “точки”, який парирував голкіпер. 6:3 – та “Voltag Group” гарантує собі нагороди, ґатунок яких визначався у наступному матчі.

ФК “ЯСКО” – ФК “ВІННИЦЯ” 3:2

Завершальним матчем змагань стало надзвичайно цікаве протистояння між підопічними Ярослава Скоромного та Сергія Руденка. Перший тайм видався повністю паритетним з невеликою кількістю небезпечних моментів. Рахунок вдалось відкрити лише наприкінці першого тайму після вдалого навісу від кутового прапорця. На “другому поверсі” краще зуміли зіграти гравці “ЯСКО” та переправити м’яч у сітку.

Другий тайм розпочався з атак “містян”, які прагнули встановити паритет у рахунку. Пізніше гра перемістилась у центр поля, а за тим ближче до воріт “Вінниці”. У середині тайму за короткий проміжок часу номінальні господарі зуміли двічі вразити ворота суперників, спершу після непорозуміння захисту, а згодом — після позиційної атаки.

Далі, прийшла черга забивати опонентів. Антон Брижчук скоротив відставання на екваторі другої половини після флангової атаки, коли останній опинився віч-на-віч з голкіпером. За ним був точний удар з середньої відстані, який також прийшов у ціль.

Останні хвилин проходили за обопільних атак, які у будь-який момент могли завершитись взяттям воріт. У одному з епізодів “ЯСКО” врятувала поперечина, коли вони відповіли гострим ударом, м’яч після якого пройшов у лічених сантиметрах від стійки.

Наприкінці зустрічі “містяни” все ж могли встановити паритет, але передача до штрафного майданчика після рейду Антона Брижчука адресата не знайшла. У результаті 3:2 на користь гравців “ЯСКО”, що підтверджують реноме Зимових Чемпіонів міста з футболу!

Джерело: vinfootball.in.ua

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу