fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
12 Жовтня, 2021, 15:54

Антон Брижчук: «У грі з «Карпатами» нам не вистачило фарту»

Поразку від галицьких “Карпат” (2:3) прокоментував гравець вінницької “Ниви” Антон Брижчук.

-Антоне, команда поступилась у виїзному матчі своєму прямому конкуренту в турнірній таблиці. Чому не вдалось здобути позитивний результат?

-Як на мене, не вистачило футбольного фарту і реалізації своїх моментів. Ми всю гру тиснули на суперника та створювали багато можливостей для взяття воріт.

-Спочатку ти асистував, а потім і сам відзначився забитим м’ячем. Приємно згадати смак від гольової “ейфорії”?

-Дуже приємно! Довго не вдавалося відмітитися гольовими діями.

-Якщо дивитись епізодично, атакуючим правим флангом тобі не вдавалось загострити ситуацію біля воріт суперника.  Варто було зміститись ліворуч – пішли моменти у команди. Так це чи лише ілюзія?

-Гадаю, що це лише ілюзія! Забив я саме з правого флангу. Так, ліворуч грати комфортніше, але і праворуч впевнено себе почуваю.

-Твій вихід проти галицьких “Карпат” чи не перший в цьому сезоні зі старту. В чому криється причина такого стану справ?

-Важко сказати. Мені самому ця ситуація не подобається. Зрозуміло, що я хотів би грати кожен матч. Тому буду продовжувати тренуватися, щоб далі змінювати становище у команді.

-Наступний матч “Нива” знову проведе не в рідних стінах, та ще й з одним із лідерів нашої підгрупи. Команді до снаги дати бій супернику з амбіціями?

-Будь-якому супернику нам до снаги дати бій! Але все-таки хочеться не просто дати бій, а і привезти очки. Зробимо все, щоб перемогти!

Спілкувався Андрій Пацановський

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу