fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
16 Березня, 2020, 15:11

Анонс. Володимир Рева виступатиме у прямому ефірі

Нещодавно футбольний клуб «Нива» (Вінниця) створив Раду тренерів. Її очолив відомий фахівець Володимир Сергійович Рева. Він вже консультував «Ниву» на початку її відновлення на професійному рівні, а далі працював головним тренером жіночої збірної України.

У четвер, 19 березня, Володимир Рева виступатиме у прямому ефірі на радіо «Місто над Бугом». Початок  – о 14.10. Паралельно трансляція відбуватиметься на телеканалі «ВІТА» і на сторінці «Місто над Бугом» в мережі «Фейсбук».

Нагадаємо, Рада тренерів «Ниви» створена із метою розробки стратегії розвитку всієї вертикалі ФК – команди майстрів, колективу U-19 і місцевих ДЮСШ, із якими підписано угоди про співпрацю. До Ради тренерів нашого клубу, окрім Володимира Реви, увійшли Олег Шумовицький, Олег Остапенко (обидва – «Нива»), Олександр Дуднік, Віталій Рижковий (обидва – «Нива» U-19), а також представники ДЮСШ Блохіна-Бєланова і ДЮСШ «Прем’єр-Нива» (їх прізвища стануть відомими пізніше). Планується, що Рада тренерів допоможе усім нашим командам створити схожий малюнок гри, так би мовити, нивівський стиль. А також звести до одного знаменнику тренувальний процес, починаючи від груп в ДЮСШ.

Пресслужба ФК «Нива»

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу