fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
13 Жовтня, 2016, 16:00

Анонс програмки на матч з Інгульцем-2

Традиційно на домашньому матчі Ниви-В з Інгульцем-2, що розпочнеться в найближчу суботу о 16:00 буде реалізовуватися матчева програмка, в якій кожен охочий знайде цікаве і корисне для справжнього вболівальника Ниви-В. Ціна програмки – 5 гривень.

В цьому випуску програмки:

─ Візитна картка команди «Інгулець-2»

Знайомимося з нашим суперником – одним з лідерів друголігового футболу. Коротка довідка про клуб, з яким ми ще жодного разу не зустрічались в рамках чемпіонатів України з футболу.

─ Інтерв’ю з колишнім гравцем  «Ниви»  Ярославом Зайцем

Як починав свій шлях у футболі Ярослав? Яка атмосфера панувала  в «Ниві» 80-х років? Чи закінчується футбольне життя гравця після припинення виступів в професійному футболі? Як відносилися гравці до різних тренерів, які працювали в команді? Про це та багато іншого читайте в інтерв’ю Ярослава Зайця.

─ Цей день в історії

Що відсвяткував в цей день нападник вінничан Сергій Шевченко? Хто з вінницьких гравців народився в цей день? Ці, та інші події історії, що відбувалися в житті вінницького «Локомотива» («Ниви») 15 жовтня читайте у нашій традиційній рубриці.

─ Конкурс для вболівальників

В третьому турі конкурсу ви зможете відповісти на три питання  з історії вінницького футболу та дати три свої прогнози стосовно матчів та положення «Ниви-В» та її гравців. Якщо Ви ще не берете участі в конкурсу, то у Вас є всі шанси розпочати це неодмінно і скористатись можливістю виграти заохочувальні призи, які вручаються переможцю  після кожного туру, а також поборотися за головний приз конкурсу ,який буде вручено переможцю по закінченню чемпіонату весною 2017 року.

─ Нова рубрика «Куточок колекціонера».

Оголошення для і від футбольних колекціонерів Вінниці. У новій рубриці ми будемо надавати інформацію, яка буде цікава «футболофілам» –  колекціонерам футбольної атрибутики.

Леонід Загоруйко, Богдан Токар

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу