fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
17 Вересня, 2016, 16:36

Анонс матчу «Мир» – «Нива-В»

18 вересня 2016 рік. 16:30. с.Горностаївка. Стадіон «Затис».

«Мир» (Горностаївка) – «Нива-В» (Вінниця)

Арбітр – Віктор Арановський (Київ)

Дискваліфіковані: немає – немає

Вінницька “Нива-В” готова до бою

З різним настроєм підходять суперники до цієї зустрічі. «Мир» розчарований поразкою з мінімальним рахунком у Винниках (хоча й сам переможець – «Рух» – навряд чи має підстави бути задоволеним цією грою). А ось вінничани здобули три очки, завдяки прем’єрному голу Коломійця обігравши вдома херсонський «Кристал».

Якщо «Нива-В» після двох поспіль поразок зуміла виграти, то «Мир», навпаки, оступився вперше після трьох турів хороших результатів. Удома горностаївці завжди грають з подвійною енергією, а їхні амбіції не обмежуються місцем у середині турнірної таблиці.

Всього одне місце й одне очко розділяють наразі «Мир», що йде восьмим, і «Ниву-В», котра посідає наступну позицію. Це лише підкреслює, наскільки важливою буде гра для обох команд. І ще одна обставина. У другій лізі кажуть – хто Горностаївки не бачив, той ще не знає, що таке український футбол. Маленька оаза футболу в безкраїх степах України чекає гостей – для «Ниви-В» це має бути пізнавальний та повчальний виїзд.

Нападаючий вінницької Ниви-В Ігор Маляренко напередодні виїзного матчу з «Миром» (Горностаївка):

– Добротна команда з досвідченими футболістами. Але фаворитом нашої зустрічі я її не вважаю, шанси рівні! Прохідних ігор у Другій лізі немає, всі команди одного рівня. Після перемоги над Кристалом команда отримала поштовх емоцій, так що їдемо в Горностаївку за очками.

За матеріалами: pfl.ua, vk.com/pfcnivavinnitsa

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу