fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
20 Травня, 2020, 10:43

Андрій Рогозін почепив бутси на цвях

Вашій увазі пропонується інтерв’ю з Андрієм Рогозіним, вже колишнім гравцем вінницької “Ниви”.

-Андрію, мої вітання. Футбольний 2020 рік так і не почався через всесвітню пандемію під назвою Covid-19. Як ти відреагував на цю ситуацію?

-Вітаю! Звичайно, шкода. Це сильний удар по всім, в тому числі по футболістам. Знаю, що гравцям рівня Другої ліги зараз важко, та й Першої також.

Що стосується мене, то до пандемії я вирішив спробувати себе в іншій сфері. Як то кажуть, зійти трохи з дороги футбольної. Ну, я сподіваюся, все закінчиться і незабаром хлопці вже будуть займатися улюбленою справою – грати. Шкода тільки, що за порожніх трибун. З власного досвіду знаю, як це грати, коли на стадіоні порожньо. Але краще вже так, ніж сидіти без діла вдома.

Тобто, ти вирішив “почепити бутси на цвях” ?

– Так . Останнім часом в “Ниві” я не отримував задоволення від своєї роботи, від футболу. Думав поїхати за кордон пограти, але, із певних причин, не вийшло. Не шкодую, що бутси поки висять на гвіздочку. Подивимося, як далі буде. Будуть ігри і, думаю, боляче буде дивитися футбол. Бо завжди хочеться грати.

В зимове міжсезоння було видно, що тебе турбувало пошкодження, яке ти отримав ще осінню. Зараз як себе почуваєш?

Так, чомусь травми не відпускали мене. Бувало, грав на уколах і не міг показати ту гру, яку хотів Знаєте, не було такого, що ідеально себе відчуваєш, завжди були якісь мікротравми. Травми в футболі – це жахливо. Важливо, щоб поруч були люди, які підтримують, а то самому впоратися дуже важко, ворогові такого не побажаєш.

Як оціниш підготовчу роботу вінницького клубу цієї зимової паузи?

-Не всі збори був з командою, трохи пізніше підключився. Я у футболі нічого не досяг. Тому некрасиво з мого боку буде обговорювати тренувальний процес. Я просто щиро побажаю багато перемог, щоб команда досягла тих цілей, які поставив президент клубу перед командою.

Вболівальницька спільнота “Ниви” бажає тобі високого польоту у твоїх справах та міцного імунітету від травм та пошкоджень.

-Велике дякую! У відповідь побажаю всім терпіння, підтримувати команду в теперішній нелегкий час. Футбольний клуб “Нива” має пишатись, що має таких вболівальників!

Спілкувався Андрій Пацановський

 

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу