fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
5 Серпня, 2020, 9:14

Актуальне інтерв’ю Олега Шумовицького

 

Головний тренер вінницької «Ниви» Олег Шумовицький розповів про підготовку команди до нового Чемпіонату і Кубку України, а також кадрові зміни.

–Олеже Сергійовичу, в серпні «Нива» проведе три контрольні поєдинки. Чому в якості суперників обрані саме «Шахтар» U-19, «Полісся» і «Поділля»?

–Нас цілком задовільняє клас цих команд. «Нива» зазвичай починала свою підготовку до сезону традиційними контрольними поєдинками проти названих колективів. Зараз нас влаштовує, що клуби Житомира і Хмельницького приїдуть на спаринги до Вінниці. Суперників також це задовольняє. Все ж в матчах клубів сусідніх регіонів немає тривалих переїздів.

–Хто із гравців залишив «Ниву» у міжсезоння?

–Ми припинили співпрацю із воротарями Максимом Гурідовим, Леонідом Мукомелом, Богданом Королем; польовими гравцями Сергієм Бондарчуком, Антоном Брижчуком, Олександром Демченком, Владиславом Дворовенком і Олегом Остапенком.

–Отже, в клубі не залишилося жодного воротаря, які були в заявці минулого сезону. Хто тепер претендувати на цю важливу позицію?

–За «Ниву» в новому сезоні гратиме досвідчений Іван Карабін, який виступав за аматорські клуби Липовця і Бершаді. Ми залучили до команди й випускника Академії «Шахтаря» Івана Музичка, який родом із Вінниці. Думаю, що вони захищатимуть ворота в Чемпіонаті по черзі.

Обов’язково буде й третій воротар; на цю роль претендує молодий футболіст. Він в першу чергу захищатиме ворота «Ниви» U-19.

–Хто із польових гравців вже поповнив ігрові лави “Ниви»?

–Поки що до основної команди ми залучили провідних виконавців «Ниви» U-19, яка успішно проявила себе минулого сезону. Це крайній  півзахисник Євгеній Костюк, центральний півзахисник Богдан Зугравий, нападник Данило Драбатий, крайній захисник/півзахисник Дмитро Підгаєцький. Переглядаємо й низку інших гравців.

–Які досвідчені виконавці залишаються у «Ниві» й можуть слугувати фундаментом оновленої команди?

–В першу чергу це Тимофій Брижчук, Ярослав Браславський, Артур Загорулько, Олександр Калітов. Додам до цього переліку також Івана Карабіна, який обов’язково допоможе «Ниві». Молоді є, на кого рівнятися.

–Вже відомо, чи заявлятиметься «Нива» U-19 у чемпіонат України цієї вікової категорії?

–Поки точно ще не відомо. Але я сподіваюся, що «Нива» U-19 все ж гратиме у чемпіонаті України. У цьому колективі куються кадри для нашої основної команди.

Пресслужба ФК «Нива»

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу