Футбольний клуб "Нива" Вінниця
16 Червня, 2017, 21:31

Актуальне інтерв’ю Михайла Куниці – про підготовку до сезону і потенційних новачків

Спортивний директор СФК «Нива-В» Михайло Куниця розповів про вихід команди з відпустки і початок підготовки до нового сезону.

– Команда розпочала перший навчально-навчально тренувальний збір, який допомагає втягнутися в роботу. Він проходитиме близько тижня. На 22 червня ми плануємо першу контрольну гру, суперник поки визначається. Цей матч пройде у Вінниці.

Взагалі будемо шукати базу, де хлопці могли б жити і харчуватися. А тренуватися будемо на СК «Нива» і «Колосі» (загальнофізична підготовка).

– Михайло Семеновичу, з ким ще плануєте проводити контрольні поєдинки?

– 27 червня ми попередньо домовилися на контрольний поєдинок з командою Першої ліги «Оболонь» (Київ). Ця гра відбудеться в столиці.

– Всі гравці залишилися в команді, окрім тих п’яти, які одразу після минулого сезону припинили співпрацю з «Нивою-В»?

– Саме так. Всі повернулися до розташування клубу вчасно, в гарному настрої. І зі вчорашнього дня почали входити у сезон.

– Безумовно, будуть й гравці на перегляді …

– Ми ведемо на трансферному ринку активну роботу. Є домовленості з деякими гравцями. З понеділка вони почнуть приїздити до Вінниці. Зрозуміло, їхні прізвища я поки що не можу озвучити.

– Які ігрові позиції потребують підсилення?

– В другому колі в обороні команда грала більш-менш стабільно. Нам потрібно серйозно підсилити середню лінію і атаку.

– Коли буде остаточно відомо, в Першій (можливо, з’явиться вакантне місце) чи в Другій лізі почне новий сезон «Нива-В»?

– 21 червня відбудеться Конференція ПФЛ України, на якій остаточно будуть сформовані склади Першої та Другої ліг; визначено формат чемпіонату. В Другій лізі планується участь близько 20 команд – можливо, вони будуть територіально поділені на дві зони. Поки що мова для нас йде саме про другу лігу.

 

 

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу