Футбольний клуб "Нива" Вінниця
14 Серпня, 2018, 17:05

Гравці «Ниви» прокоментували перемогу над «Поліссям»

Воротар Артем Кулініч:
– Це була нелегка гра із хорошим суперником. Плюс фактор виїзду: суддя симпатизував «Поліссю» і обклав наші ворота штрафними ударами. Але команда добре впоралася з усіма проблеми.
Ми забили 2 робочих голи і після 3-х матчевої серії без перемог нарешті здобули 3 важливих очки. Сподіваюся, що ця гра була своєрідним поштовхом. І ми будемо підніматися в турнірній таблиці вище, будемо боротися за вихід у першу лігу. Від імені всієї команди дякую вболівальникам, які приїхали нас підтримати.
Захисник Олександр Дударенко:
– Дуже радий, що перервали безвиграшну серію матчів. Гра була важкою, але на полі була КОМАНДА, яка досягла позитивного результату!
Захисник Олександр Менжега:
– Матч видався важким. Було дуже багато боротьби, ледь до бійки не дійшло. Але ми виконали те, що від нас хотів (можливо, не на 100 %) Денис Борисович. Тому й відповідний результат на табло. Будемо й надалі працювати, аби радувати всіх результатом та грою. Велике дякую вболівальникам, які приїхали в Новоград-Волинський і допомогли своєю підтримкою здобути перемогу!
Півзахисник Ігор Маляренко:
– Дуже важлива гра, настрій був безмежний. Хлопці не шкодували ані себе, ані суперника! Ми хотіли зіграти для нашого тренера і перемогою підтримати Борисовича!
Нападник Павло Федосов:
– Хороша, рівна гра. Нам вдалося реалізувати свої моменти, а супернику ні. Ось і вийшов такий результат. Я щасливий, що нарешті забив, перервав свою безгольову серію. Сподіваюсь, ми продовжимо в тому ж дусі!
Матеріал надав Андрій Плахотнюк

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу