Футбольний клуб "Нива" Вінниця
11 Травня, 2017, 21:34

80-річний гравець першого складу «Локомотиву» Михайло Петров: «Єдине, що прошу у влади – допомогти відродити славу вінницького футболу»

Нещодавно своє 80-річчя відсвяткував славетний гравець першого складу вінницької команди «Локомотив» Михайло Васильович Петров. 11 травня з нагоди ювілею його вшанувала футбольна громадськість та представники влади. Захід відбувся у приміщенні Вінницької обласної федерації футболу.

Диплом і премію до ювілею вручали керуючий справами Вінницького міськвиконкому Сергій Чорнолуцький і радник Вінницького міського голови, перший заступник голови Вінницької обласної федерації футболу Семен Ханук.  

– Міський голова, депутати міської ради сердечно вітають Вас з ювілеєм. Ми хочемо насамперед побажати вам здоров’я. Вінниця Вас пам’ятає. Спасибі за те, що Ви є! – сказав Сергій Чорнолуцький.

– Дякую за те, що не забуваєте про ветеранів. Єдине, що хочу у вас попросити – допомогти відродити славу вінницького футболу, – відповів Михайло Петров.

Михайло Васильович нині вже на пенсії. Але ще кілька років тому він працював в обласному управлінні з фізичного виховання та спорту Міносвіти куратором футболу.

– Михайле Васильовичу, зараз дивитеся по телевізору матчі, ходите на футбол?

– Як тільки пішов на пенсію, то ніяких матчів не відвідував. По телевізору буває, футбол дивлюся, але нечасто.

– У Вінниці нещодавно відродилася чоловіча команда майстрів «Нива-В» і з’явилася професійна жіноча ОДЮСШ Блохіна-Бєланова…

– Для того, що б говорити про жіночий футбол і перспективи «Ниви-В», треба спочатку побачити ці команди. Поки що у мене не було такої можливості.

– Чим відрізняється футбол ваших часів і нинішній?

– Раніше ми виходили грали за честь і совість, а лише потім – за гроші. Зараз думають спочатку про гроші, а грають, як вийде. Тому у мене велика ностальгія за якісним футболом. Також раніше була якась певна стабільність, а в нинішній час цього немає.

– В 90-х роках вінницька команда грала в єврокубках. Згадайте ті часи.

– Я в цей час був начальником департаменту «Ниви». Тоді футбол був якісним, адже фінансування було високе. Ставлення до нашого клубу було чудовим. Взагалі команда може існувати і грати на високому рівні тільки тоді, якщо її підтримуватимуть одночасно облдержадміністрація, міськвиконком і потужні спонсори.

– Як покращити відвідуваність матчів?

– Щоб здобути визнання глядачів, повинна бути хороша гра і стабільна команда, у якої є перспективи. Щоб збирати повні трибуни, гравцям треба демонструвати самовіддачу, любов до гри і вболівальників. Не уявляю, як би «Локомотив» 50-60 років грав за порожніх чи напівпорожніх трибун. Ми збирали аншлаги, то що просто не могли виступати погано, не викладатися на повну.

СФК “Нива-В” приєднується до найкращих побажань ювіляру.

телефон 047 телефон 052 телефон 055 телефон 060

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу