fbpx
Футбольний клуб "Нива" Вінниця
21 Вересня, 2021, 15:57

Знайомтеся: наш наступний суперник “Карпати” (Львів)

Футбольний клуб ”Карпати” створений 2020 року в рамках реалізації громадської ініціативи з відродження львівських “Карпат”. До відновлення діяльності клубу з чистого аркуша закликали капітани всіх поколінь “Карпат”, ветерани команди, які ще 1963 року брали участь у створенні та становленні клубу, здобули Кубок СРСР у 1969 році. Керівником “Карпат” став легендарний львівський футболіст Степан Юрчишин, головним тренером — відомий гравець одного з найкращих складів команди Андрій Тлумак. Засновники товариства — кілька відомих підприємств регіону. Інші представники великого бізнесу Львова теж розглядають можливість долучитися до участі в клубі.

У футбольному сезоні 2021/22 ФК “Карпати” розпочинають виступи в 2-й лізі ПФЛ. За оцінками фахівців, склад команди дає змогу розглядати її як претендента на підвищення у класі за результатами сезону. Перед командою стоять амбітні, але цілком реальні завдання: у сезоні 2023/24 стати учасником української Прем’єр-ліги, а вже наступного сезону боротися за право участі в європейських турнірах. Реальність досягнення таких цілей, окрім великого бажання відродити колишню славу “Карпат”, підтверджено бюджетом витрат на 2021/24 роки, який визначили учасники клубу, у сумі 578 млн грн, у тому числі 106 млн грн у сезоні 2021/22.

Дочірнє підприємство клубу «Карпати Арена» проводить підготовчі роботи з будівництва нового спортивно-тренувального центру ФК “Карпати”, перший етап якого передбачає спорудження на земельній ділянці площею 3,5 га будівлі загальною площею майже 3000 м2 та двох футбольних полів із необхідною для обслуговування інфраструктурою. Футболістам основної і молодіжної команд ФК “Карпати” буде створено всі умови для повноцінної підготовки та відновлення: 32 номери для проживання спортсменів та тренерів, навчально-реабілітаційна зона, побутові приміщення та  їдальня. Місцем проведення домашніх матчів буде рідний для львівських “Карпат” стадіон “Україна”.

Джерело:  fckarpaty.org.ua

Прес-центр:

Питання до керівництва клубу