Артур Загорулько – у ТОП-10 вінницьких спортсменів року

По традиції газета RIA визначає ТОП-10 спортсменів року на Вінниччині. Безумовно, цей список є суб’єктивним, як і будь-який інший. Але він допоможе вболівальникам пригадати яскраві спортивні миттєвості і досягнення наших чемпіонів. В першу чергу в рейтингу відображені видовищні ігрові види спорту, які збирають найбільшу кількість глядачів.

 Олег Царьков (кульова стрільба)

2020 рік – олімпійський. Ас кульової стрільби Олег Царьков поки що єдиний серед вінницьких спортсменів здобув путівку на Ігри в Токіо-2020. Також він став першим за всю історію володарем олімпійської ліцензії серед стрільців нашого регіону.

 

Артур Загорулько (футбол)

Вінницька «Нива» переживає нині складні часи. Команда в аутсайдерах, змінився головний тренер, невизначеним є річний бюджет. Все ж маємо й позитивні моменти. Наприклад, одним із лідерів перегонів бомбардирів другої ліги є нивівський форвард Артур Загорулько, який забив вісім голів. Він має досвід виступів навіть у Прем’єр-лізі.

Сергій Богачук (бокс)

Вінницький боксер-професіонал Сергій Богачук нещодавно здобув свій перший титул – чемпіона Північної Америки. А наприкінці року здобув 17 поспіль перемогу, причому всі – нокаутом!

Іван Чупринко (пауерліфтинг) 

Пауерліфтер Іван Чупринко – напевно, найстабільніший вінницький спортсмен останнього десятиріччя. Він регулярно здобуває медалі найвищого ґатунку на чемпіонатах світу та Європи з жиму лежачи серед чоловіків, а також оновлює світові рекорди. Цього року Іван переміг на континентальній першості в Люксембурзі і за сукупністю досягнень отримав звання заслуженого майстра спорту України.

 Юлія Христюк (футбол)

Юлія другий рік поспіль визнається кращою молодою футболісткою України. Вона є лідером і в юнацькій збірній країни, і у вінницькому клубі «ЕМС-Поділля». Значною мірою завдяки зусиллям Юлії Христюк наша клубна команда дебютувала і закріпилася у вищій лізі чемпіонату України з футболу серед жінок.

 

Андрій Козак («крижана людина»)

Вінничанин Андрій Козак раніше захоплювався моржуванням. А з цієї осені 40-річний фізкультурник ходить вулицями в одній футболці та сорочці з короткими руками. Він називає себе «крижаною людиною». Андрій Козак каже, що таким чином  відкриває в собі певний потенціал і дає меседж суспільству.

Володимир Сидоренко (волейбол)

Вінницька чоловіча волейбольна команда «Серце Поділля» минулого сезону, вперше в своїй історії виборола срібні нагороди Суперліги. Цього сезону «сердечки» знову в лідерах елітного дивізіону. Вагомий внесок у їхні успіхи робить Володимир Сидоренко, який відзначається гарматними ударами і приносить багато очок команді.

Олексій Денисюк (кульова стрільба)

Стрілець із вадами опорно-рухового апарату Олексій Денисюк був призером попередньої Паралімпіади. Цього року він здобув кілька найвищих нагород на чемпіонаті світу і здобув параолімпійську путівку до Токіо-2020. Там Олексій Денисюк збирається поборотися за золото. Окрім того, він є призером цьогорічного чемпіонату України зі здорових спортсменів.

В’ячеслав Отеранський (кікбоксинг)

В’ячеслав Отеранський – відомий вінницький тренер із кікбоксингу. Водночас 47-річний фахівець продовжує виступати на міжнародних змаганнях. На чемпіонату світу в Польщі В’ячеслав Отеранський був найстаршим серед вінницьких кікбоксерів і підіймався на найвищу сходинку п’єдесталу одразу у трьох категоріях! Загалом В’ячеслав має десять золотих світових нагород. Каже, що з кожним роком здобувати їх все важче.

Ілля Нижник (шахи)

Провідний вінницький шахіст Ілля Нижник одноосібно переміг на престижному відкритому чемпіонаті США серед 357 учасників, серед яких 17 є гросмейстерами. Нагадаємо, раніше Ілля був наймолодшим міжнародним гросмейстером планети.

Посилання на джерело: https://vn.20minut.ua/Sport/top-10-vinnitskih-sportsmeniv-roku-reyting-ria-10992230.html